, ,

Udany start zawodników AZS UWM Olsztyn w Kórniku .

Udany start zawodników AZS UWM Olsztyn sekcja Taekwondo w trakcie I kolejki ligi Wesołek Cup 2016, która odbyła się w Kórniku.

Nasi młodzi wojownicy pokazali się z bardzo dobrej strony na 6 startujących zawodników zdobyliśmy 6 medali, z czego Marta Kowalska wywalczyła w konkurencji poomsae 1 miejsce oraz 3 w konkurencji sprawnościowej „przeskoków-ka” natomiast młodsza koleżanka Maja Drężek zdobyła medal srebrny w poomsae. Konkurencja walk sportowych przyniosła nam kolejne trzy miejsca medalowe:   Mateusz Chrzanowski w trakcie zawodów nie miał w sobie równych w finale pokonał swojego kolegę z klubu Kacpra Wardyn, który tym razem musiał zadowolić się miejscem drugim. Medal brązowy i miejsce 3 w kategorii do 29 kg zdobył Adam Płoski.

Niestety tym razem nie udało się Hubertowi Lendzion zająć miejsca medalowego jednak był to jego pierwszy start , wierzymy że kolejny zakończy się już sukcesem.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.!