, ,

Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim – X Pomerania Open

W dniach 4-5.03.2017 roku w Świnoujściu odbył się Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim (turniej rangi P1).

Na Świnoujskich matach nie zabrakło reprezentantów klubu AZS UWM OLSZTYN.

W kategorii dziecko medale wywalczyli: 1 miejsce Marta Kowalska, 2 miejsce Hubert Lendzion, 3 miejsce Maja Drężek.

Marta Kowalska poza wywalczonym złotym medalem została Najlepszą Zawodniczką Turnieju w w/w kategorii wiekowej!

W kategorii młodzik na najwyższym stopniu podium stanęli: Wanessa Piątkowska, Adam Płoski, Adam Babicki, Mateusz Chrzanowski natomiast Marta Januszko zdobyła medal srebrny.

Młodzicy pomimo zaledwie pięcioosobowej ekipy w klasyfikacji generalnej uplasowali się na 3 miejscu.

Klubowa reprezentacja Kadetów w klasyfikacji drużynowej wywalczyła 2 miejsce!17121775_1234597146594687_1594402821_o-2

Złote medale wywalczyli: Patrycja Januszko, Szymon Piątkowski, Mateusz Kowalski, Mateusz Kędzierski.

Srebrne medale: Aleksandra Płoska, Maja Wojciech.

Brązowy medal wywalczył Tymoteusz Kowalczyk.

Gratulacje dla wszystkich AZSiaków!!!!

Już w najbliższy weekend czeka nas kolejna dawka emocji!

Część zawodników wystartuje w Pucharze Świata w Holandii, część w Pucharze Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim!