,

Polish Open Warsaw Cup 2018

W miniony weekend tj. 15-16.09 w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej Taekwondo Olimpijskiego Polish Open Warsaw Cup 2018, w którym nie zabrakło naszych reprezentantów. Spośród całej ekipy AZSu medale wywalczyło dwoje zawodników. Rewelacyjny start odnotował Mateusz Kowalski, który zdobył złoty medal wygrywając 5 walk z reprezentantami Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Białorusi i Chorwacji oraz Patrycja Januszko, która wywalczyła brązowy medal. Bardzo dobrze zaprezentowali się także Igor Drążkiewicz, Piotr Dolat, Aleksandra Płoska, Karolina Ziejewska, którzy przegrali walki o medal i ostatecznie uplasowali się na 5 miejscu. Ogromne gratulacje dla medalistów i pozostałych zawodników oraz podziękowania za serce pozostawione na macie i emocje jakich dostarczyliście swoimi walkami!