, ,

III Kolejka W-M Ligi Taekwondo

W minioną sobotę tj. 4 października w hali Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie odbyła się III Kolejka Warmińsko – Mazurskiej Ligi Taekwondo. Świetny występ odnotowali młodzi AZSiacy, którzy wywalczyli „worek” medali i zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Multimedalistą III Kolejki Warmińsko – Mazurskiej Ligi Taekwondo został Maciej Tomaszewski. Wygrał on wszystkie konkurencje swojej kategorii wiekowej, dzięki czemu wyróżniony został jedną z 4 nagród głównych jaką był rower górski !! Wśród multimedalistów znalazł się także Adam Kowalski, który zdobył złoty medal w konkurencji walk oraz dwa srebrne i jeden brązowy medal w konkurencjach sprawnościowych/ poomse.

Joanna Brzozowska – Stańczyk: srebrny medal konkurencja sprawnościowa,
Klaudia Brzozowska – Stańczyk: złoty i brązowy medal konkurencje sprawnościowe,
Marta Januszko: brązowy medal konkurencja sprawnościowa,
Kacper Wardyn: złoty medal konkurencja poomse,
Aleksandra Płoska: srebrny medal w konkurencji poomse oraz srebrny medal w konkurencji sprawnościowej,
Patrycja Januszko: złoty medal w konkurencji poomse oraz złoty medal w konkurencji sprawnościowej,
Piotr Dolat: brązowy medal w konkurencji poomse oraz brązowy medal w konkurencji sprawnościowej,
Nikola Grabowska: złoty medal w konkurencji sprawnościowej oraz brąz,
Tymoteusz Kowalczyk: złoty medal w konkurencji poomse oraz brązowy medal w konkurencji sprawnościowej,
Mateusz Kowalski: srebrny medal w konkurencji poomse oraz złoty medal w konkurencji sprawnościowej,
Adam Płoski: brązowy medal w konkurencji sprawnościowej,
Adrian Gołębiewski: srebrny medal w konkurencji poomse,
Mateusz Chrzanowski: złoty i brązowy medal w konkurencji sprawnościowej,
Mateusz Kędzierski: złoty medal w konkurencji poomse,
Jakub Zyskowski: brązowy medal w konkurencji walk,
Jakub Gołębiewski: złoty medal w konkurencji sprawnościowej,
Szymon Piątkowski: złoty medal w konkurencji walk,
Konrad Mielczarek: złoty medal w konkurencji walk oraz brązowy medal w konkurencji poomse,
Dominik Kuliziak: złoty medal w konkurencji walk,
Maja Wojciech: brązowy medal w konkurencji walk, złoty medal w konkurencji sprawnościowej oraz srebrny medal w konkurencji poomse,
Aleksander Grausz: brązowy medal w konkurencji walk oraz srebrny medal w konkurencji sprawnościowej,
Igor Drążkiewicz: srebrny medal w konkurencji sprawnościowej,
Krzysztof Karłowicz: brązowy medal w konkurencji walk oraz brązowy w konkurencji sprawnościowej Radosław Dąbkowski: srebrny medal w konkurencji walk.
Kardynał Piotr złoty medal w konkurencji sprawnościowej
Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje i dziękujemy za waleczną postawę:)

Mini Galeria z zawodów dostępna pod adresem

Mini Galeria

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%